מערכות כריזה

דמיינו מערכת שאי אפשר להתעלם ממנה, שכל תפקידה במעטפת הביטחון הוא להבהיר באופן חד משמעי, כי קיימת סכנה ויש לטפלה בדחיפות. מערכות הכריזה שלנו נועדו גם למפעלים הרועשים ביותר בכדי להבטיח את בטיחות אחרון העובדים במקרה סכנה.

חוש השמיעה!

מערכות הכריזה המתקדמות מותאמות למצבי חירום שונים, ומספקות אינדיקציה דרך חוש השמיעה. המערכות מבוססות על מחקרים, ומקרי עבר רבים, ומאופיינות כך שלא יהיה ניתן להתעלם מהתראותיהן בשום אופן.

בשליטה מלאה

בין מערכות הכריזה, תמצאו מערכות אשר ניתנות לתפעול פשוט, ויכולות לספק הכוונה מצילת חיים במקרים רבים. דמיינו שצוות עובדים לכוד בתוך חדר, ומבקש להיחלץ, מערכות הכריזה מאפשרות הכוונה מדוייקת אל איזורי הבטיחות, ומונעות סכנות בידוד במקרי חירום.

כריזה כהתראה

מערכות הכריזה יכולות לספק התראה מיידית לכל המתחם, ברגע אחד. מערכות אלו ניתנות לחיבור בין מערכות הגילוי וכיבוי האש, ושלוש אלה יחד, ממזערות עד לכדי ביטול, מצבי סכנת חיים, ומאפשרות מהלך עבודה תקין וללא חשש. התראה, גילוי וכיבוי מצילים חיים.

בין מערכות הכריזה של גרין אש תמצאו:

  • מערכות כריזה (ניתן להתקין את מערכת הכריזה גם בנפרד מגילוי האש)
  • רמקולים
  • מגבר
  • שופרות
  • מיקרופון חירום (PTT)

הצבת המערכות

את המערכות יש להציב באיזורים אסטרטגיים, בכדי לוודא שכל אדם הנמצא במתחם, יהיה ער להתראות. גם אם מדובר בעובדים החבושים קסדה, או עובדים באיזורים בעלי רעש רב. מערכת הכריזה מותאמת כך שתאפשר להם לשים לב למצב החירום. מסיבה זו, הצוות המקצועי של גרין אש, אשר מגיע למתחם בכדי להתקין את המערכות, ימפה את האיזורים הרגישים והמסוכנים יותר, בהתאם לכוח האדם הפועל במקום, ויעזור למנוע לחלוטין סכנות רבות והכל בכפוך לדרישות התקןת.

לסיכום

 מערכות הכריזה חשובות ביותר, וכאשר הן מחוברות למערכות הגילוי והכיבוי, הן מצילות חיים. מערכות הכריזה עצמן, אינן יכולות לספק לנו אינדיקציה על היווצרות אש באופן אוטומטי ואינן מכבות את האש, אך הן חלק בלתי נפרד ממעטפת הבטיחות הכוללת.

גילוי מקור האש, וקיומה מספק אינדיקציה למערכת הכריזה על מיקום האש, ומאפשר הכוונה מדוייקת למקום מבטחים, בזמן שמערכות הכיבוי פועלות. זוהי הסינרגיה הטובה ביותר לשמירה על הבטיחות באש.